0 (216) 474 51 01 Bizimle iletişime geçin
toggle menu
0 (216) 474 51 01 Bizimle iletişime geçin
toggle menu

Sompo Japan Sigorta ile Verilen Hizmetler

Sompo Japan Sigorta ilk olarak Finans Sigorta adıyla 6 Mayıs 2002 tarihinde sigorta sektöründe standartları yükseltmek hedefiyle yola çıktı. 2006 yılı içerisinde Fiba Grubu iştiraklerinden Finansbank'ın hisselerinin NBG Grubu'na satılması nedeniyle 1.11.2007 tarihinden itibaren kurucusu olan Fiba Holding'in adını alarak, 'Fiba Sigorta A.Ş.' adı ile faaliyetlerine devam etti.

Araç Sigortası

Sizi olası bir kazada karşı tarafa ve 3. kişilere verdiğiniz zararlara karşı güvence altına alan trafik sigortası, Sompo Japan Sigorta tarafından sunulan hizmetlerdendir.

Konut Sigortası

Konutunuzu her türlü riske karşı teminat altına almanıza olanak veren konut sigortası, Sompo Japan Sigorta tarafından; Artı Konut Sigortası, Konut Eşya Planı ve Mini Konut Sigortası adlarıyla farklı teminat seçenekleri sunmaktadır.

Sağlık Sigortası

Elit Özel Sağlık Sigortası, Elit Acil Sağlık Sigortası, Elit Yabancılar İçin Sağlık Sigortası, Yaşam Terapi ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Sompo Japan Sigorta tarafından sağlanan sağlık sigortası ürünleridir.

Ferdi Kaza Sigortası

Sompo Japan Sigorta, sizi ve ailenizi koruma altına almaya yönelik olarak; Artı Ferdi Kaza Sigortası, Öğrenim Güvencesi, Ailem Güvence Planı, Çağdaş Koruma Planı, Güvencem Finansçı Sigortası alternatiflerini sunmaktadır.

İşyeri Sigortası

Sompo Japan Sigorta’nın iş yeri sigortaları ile iş yerinizi de güvence altına alabilirsiniz. İş Yeri Paket Sigortası, doğrudan ve dolaylı birçok riske karşı iş yerinizi teminat altına almanızı sağlar.

Seyahat Sigortası

Sompo Japan Sigorta tarafından sunulan seyahat sigortası alternatifleri oldukça çeşitlidir. Yurt İçi Seyyah Seyahat Sigortası, Yurt Dışı Seyyah Seyahat Sigortası, Eğitim Seyahat Sigortası bunlar arasındadır.

House Insurance Quote

Level of protection

Car Insurance Quote

Travel Insurance Quote

Life Insurance Quote

House Insurance Quote

Level of protection